Typy vnitřků a poznámkových listů diářů A5

Zde je přehled všech dostupných typů diářů (kalendárií) pro diář velikosti A5, jak pro týdenní, tak i pro 14 denní verzi.

Zároveň si můžete podrobněji prohlédnout běžné i speciální poznámkové listy.

Týdenní diář A5 - Vodorovné dlouhé typy diářů
Diáře s největším množstvím kombinací. Zde si vybere i ten nejnáročnější uživatel, kterému se hodí plánování jednoho dne na obou stranách a může si tak rozdělit jednotlivé části diáře podle svých potřeb.

Na levé straně diáře se nachází Vámi předvyplněné události ve všech 7 dnech, které plynule přechází do strany pravé. Tu lze zvolit s různými atributy od nelinkovaného provedení až po rozdělené ve 4 sloupcích pro rodinu, projekty nebo spolupracovníky.

Týdenní diář A5 - Vodorovné krátké typy diářů
Tento typ krátkých diářů vyhovuje nejširšímu spektru uživatelů, avšak oproti dlouhým typům diářů má omezené možnosti rozmanitých kombinací. Někomu se může hodit i prostor pro důležité týdenní poznámky ve spodní části diáře.

3 dny se nachází na levé straně a 4 dny na pravé. Své záznamy událostí tedy soustředíte v jednom dni pouze do jedné strany diáře, což většina uživatelů považuje za nejpřehlednější.

Týdenní diář A5 - Svislé typy diářů
Pro ty, kdo jsou zvyklí na používání svislého typu diáře, jsme připravili 2 hezké varianty. Jedna verze je s časovým záznamem a druhá bez něj. Hodí se zejména tomu, kdo pro své zápisky používá kratších výrazů nebo plánuje schůzky během celého dne a potřebuje mít přehled o časech domluvených schůzek. Svislý typ diáře obsahuje i prostor pro důležité týdenní poznámky ve spodní části diáře.

3 dny se nachází na levé a 4 dny na pravé straně diáře s rozděleným víkendovým sloupcem na polovinu.

14 denní diář A5 - Vodorovné typy diářů
Kompaktní typy diářů s 1 týdnem vždy na 1 straně diáře. Vychází z modelu týdenního diáře, avšak 2. strana s možností nastavení speciálních atributů mu schází.

7 dní se nachází na levé straně a dalších 7 dní na straně pravé.

14 denní diář A5 - Svislý typ diáře
Svislý typ diáře, který má týden rozdělen tentokrát na 1 stranu. Tato varianta je bez časového záznamu událostí. V první řadě jsou 3 pracovní dny, ve druhé jsou zbývající 2 + 2 víkendové dny rozdělené na polovinu. Tento typ kalendária je určen pro toho, kdo pro své zápisky používá kratších výrazů.
Základní poznámkové listy diáře A5
V každém diáři myonlymy máte k dispozici 3 balíčky poznámkových listů dle vlastního výběru. Každá poznámková sada obsahuje 10 stran. Celkem se tedy jedná o 30 stránek různých druhů poznámek dle Vašeho výběru.
Speciální poznámkové listy diáře A5
Mezi Vaše 3 balíčky poznámkových listů můžete zařadit v libovolném poměru i tyto speciální poznámkové listy, které se Vám mohou hodit vzhledem k Vašim každodenním aktivitám.

Nabídka diářů myonlymy A5

Jakou vazbu si vybrat?

Budete-li si chtít v budoucnu přenést některé Vaše vyplněné poznámkové listy do nového diáře, zvolte si vazbu Flexible. Počítejte ale s obtížnějším otáčením stránek.

Kovová vazba TwinWire má dokonalé otáčení stránek a luxusnější vzhled, ale do nového diáře si listy nepřenesete.

Naše doporučení

Vzhledem k obtížnějšímu otáčení stránek ve vazbě Flexible Vám doporučujeme tuto vazbu volit pouze v případě, že skutečně máte v úmyslu si přenést některé poznámkové listy do dalšího diáře se stejnou vazbou. V opačném případě určitě zvolte praktičtější kovovou vazbu TwinWire, která Vám bude dělat radost každý den.

VÍCE INFORMACÍ O VAZBÁCH >